אולי הפעם

החולצה הזאת משמינה אותי. ומה זה פה, כתם? אני לא יכולה לצאת מהבית ככה, הוא יחשוב שאני מוזנחת! או שמא ישמח על החיסכון הצפוי בהוצאות הפעלת מכונת הכביסה? הנה, זאת יותר טובה – אלגנטית, חתיכית אך לא משתדלת מדי, מחשוף קטן, צנוע אך טומן בחובו רמז וקריצה. בליפ גלוסעצם לא טוב, זה עלול לתת רושם שאני מבלה הרבה, אולי חלילה מביאה כל לילה אנשים לישון בדירה. רע מאוד. שנייה, מה זה פה על המדף, צעיף ארוך, יופי, זה מחפה על המחשוף וגם משווה לי לוק סטודנטיאלי משהו – סוג של הבטחה לדירת לימודים שקטה באווירת חרשנות כבדה. אבל סטודנט זה גם עני… שלא יחשוש שהצ'קים שלי יחזרו. וגם שלא יחשוב שאני עושה סמים. או אולי שכן יחשוב? רגע, מה הוא כתב שם, הוא מחפש "שותפה בראש טוב"?*

המגפיים השחורים האלה די מאיימים, בוטים מדי, הוא עלול להרגיש כאילו אני מתחילה איתו או משהו. אולי הסניקרס האדומות? כן, ככה גם יהיה לי נוח יותר ללכת עד סמטת שכוח-אל 12 גבעתיים (ממש על גבול תל אביב), וגם נוח יותר לטפס לקומה החמישית (אבל הוא מבטיח שתהיה מעלית עוד שנה. בתוספת של 450 שקל לחודש בלבד לתשלומי ועד הבית). אני אוותר על בושם, זה עלול להיראות מתאמץ מדי. סתם דאודורנט קליל בניחוח עדין וקצת מפתה, שלא יפחד שיש לי בעיות היגיינה, במודעה נאמר מפורשות שהוא מחפש שותפה נקייה. טוב נו, שיהיה בושם.

שפתון? טו מאץ'. אולי רק גלוס. מעט מסקרה, איזו צללית בהירה, נגיעה של סומק. לא לא, בלי סומק. עגילים עדינים, לא משהו צעקני. כדאי גם להסיר את הלק האדום – – אוי, לעזאזל, אני ממש מאחרת, קבענו לשמונה!! אוף, הוא יחשוב שלא אכפת לי, נו, לרוץ, לרוץ, אבל אני לא רוצה להגיע לפגישה מזיעה ומתנשפת כולי, נו, איפה הטלפון של המוניות…

***

ידעתי שהייתי צריכה לוותר על הבושם. או שאני פשוט לא הטעם שלו, קורה. דיברתי בקול רם מדי, והבדיחה הזאת על השירותים הצפופים הייתה ממש לא במקום, למה אני לא יכולה לסתום את הפה הגדול שלי?? וואו, דיברתי כל כך הרבה, לא נתתי לו להשחיל מילה על עצמו! ועוד פעם שידרתי להיטות, למה אני אף פעם לא לומדת לשחק אותה קשה להשגה?

האמת, בטח בכלל יש לו מישהי אחרת ברקע (אולי היא באה במגפיים שחורים, המופקרת). אולי אפילו יותר ממישהי אחת, הרי לכי תדעי, הם מסוגלים לקבוע עם כמה באותו ערב, נבלות, לא משנה כמה הם מחייכים אלייך בפגישה. חבל, קיוויתי שהפעם זה יהיה זה. מעניין אם הוא יתקשר אליי מחר.


* בתרגום חופשי מהומלסית לעברית – דרושה שותפה שאין לה בעיה עם סמים בדירה (עדיפות לתתרנית).


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים