תעריפים

התעריפים בקולמוס נקבעים באמצעות ספירת גיליונות הדפוס בטקסט – יחידת המידה המקובלת בתחומי העריכה והתרגום. כל 24,000 תווים הם גיליון דפוס אחד. כדי לבדוק כמה תווים יש בטקסט שלכם, השתמשו ב-Word בכלי "ספירת מילים". אפשר גם להמיר את שיטת התמחור הזו למספרי עמודים, עבור לקוחות שמעדיפים זאת.

כל פרויקט מקבל הצעת מחיר משלו, על פי סוג השירות הנדרש. השירות הזול ביותר במדרג הוא הגהה, שהיא בקרת איכות אחרונה ומהירה יחסית לטקסט שכמעט מוכן לפרסום (מ-200 ש"ח לגיליון דפוס), והיקר ביותר הוא עריכת תוכן – העריכה המקיפה ביותר הניתנת כאן (מ-900 ש"ח לגיליון דפוס). באמצע טווח המחירים הזה נמצאות עריכה לשונית ועריכת תרגום (שהיא עריכה לשונית לטקסט מתורגם). שיטת התמחור לניקוד קצת שונה.

אתם מוזמנים לפנות אליי כדי לקבל הצעת מחיר, לשאול שאלות או להתייעץ. חשוב לשלוח אליי את הטקסט הדורש עריכה, או דוגמה ממנו, כי מצבו הראשוני משפיע על משך הזמן שיידרש לעריכתו, ומכאן על המחיר שאציע. לפני הצעת המחיר אני עורכת דוגמה קטנה מהטקסט, כדי שיהיה לי מושג כמה זמן ואיזו עבודה הוא דורש – ואת דוגמת העריכה אני שולחת לכם, כדי שתתרשמו מטיב העבודה.

תעריפים הם עניין חשוב, אבל את העורך שלכם מומלץ בחום לבחור על פי דוגמת העריכה. כמו שלקוחה אמרה לי פעם, הדוגמה הזו היא דרך נפלאה לוודא מראש שהעורך מתחבר לסגנון שלך.