אוי-א-ברוך

גניבתו של הטלפון הסלולרי שלי: סיכום האירוע, בליווי כמה קללות מוצלחות מיידיש שמצאתי באינטרנטים ואני מתכוונת להכניס לשימוש יומיומי

סלולרי

לגנב הזריז ששלשום הצליח לשלוח ידיים לתיק שלי במרכזית חוף הכרמל בחיפה, ואתמול ודאי קנה לעצמו משהו יפה מהכסף שהרוויח על מכירת הסלולרי שלי: שתבלע מטרייה והיא תיפתח לך בבטן.

לנציג המכירות הקלוץ בדוכן פלאפון במרכזית חוף הכרמל, שמיד פניתי אליו כדי שיעזור לי לחסום את המכשיר, אבל הוא העדיף למכור שדרוגים לעוברי אורח והתעלם ממני ובהמשך טען שאין לו אפשרות להתקשר (!) מהדוכן שלו למוקד הטלפוני של החברה (!) והפנה אותי למוקד השירות בחיפה אבל הטעה אותי לגבי שעות הפתיחה שלהם: שתתבשם בחתונה שלך עם שום.

לשומר בכניסה למרכז השירות בחיפה, שהגעתי לשם מתנשפת כי נאמר לי שעוד יהיה פתוח, אבל הוא לא נתן לי להיכנס ודיבר לא יפה ואמר שאין מה לעשות ואני צריכה פשוט להתקשר (!) לבקש שיחסמו לי את הטלפון: עם לב אבן כמו שלך המצבה היא בחינם.

לנציגי שירות קלפטעס שונים במרכז שירות פלאפון בחיפה, שהסתכלו עליי מבפנים וצעקו מבעד לזגוגית שאין מה לעשות ושאני צריכה פשוט להתקשר (!) לבקש שיחסמו לי את הטלפון: שתולעים יערכו חתונה בבטנכם ויזמינו את כל קרוביהן.

לנציג השירות הדרעק במוקד הטלפוני של אובדן/גניבה שהצלחתי לבסוף להתקשר אליו, ועזרתו למצוקתי התמצתה ב"אני לא מבין בזה, אנחנו בכלל מוקד פלאפון חו"ל ואנחנו רק עונים לשיחות שלהם בשעות כאלה, אז תתקשרי מחר": שנשמתך תיכנס בחתול ושכלב ינשך אותו.

לנציגת השירות הטלפוני שדיברתי איתה למחרת ואמרה שאין בעיה, אני מוזמנת להגיע למרכז פלאפון באבן גבירול בתל אביב ושם יוכלו להפעיל מחדש את הקו על איזה מכשיר שארצה, ואז הגעתי לשם ונציג אנטיפת אמר לי שהיא טעתה והוא לא יכול לעזור לי ואני צריכה לנסוע למרכז השירות ביגאל אלון, אבל כדאי להזדרז כי הם סוגרים בקרוב: שייכנס לך קש לעין ושבב לאוזן ולא תדעי מה להוציא קודם.

לנציג השירות הפוץ במרכז השירות ביגאל אלון, שנכנסתי אליו ברגע האחרון ואז חיכיתי חצי שעה בתור ואז הוא החליט שאין אפשרות להפעיל לי את הקו על מכשיר ישן יותר מזה שהיה לי, ונאלצתי לבקש את האחראי וחיכיתי עוד רבע שעה לאחראי וכשהאחראי התערב התברר שבעצם יש אפשרות להפעיל לי את הקו על מכשיר ישן יותר מזה שהיה לי: שתצמח לך פלולה בקצה האף.

לאחראי: אתה דווקא בסדר אתה.

לחברת פלאפון: אני שונאת אתכם, ולא, אני לא מתכוונת לקנות מכם את המכשיר הבא, ולא, אני לא מתכוונת לשנות מסלול, כל עוד נשמה באפי אני מתכוונת לנצל את שלושת יעדי החינם האלה, למעשה אני שוקלת פשוט להתקשר אליהם מדי יום ולהשאיר את הקו פתוח כמה שעות סתם בשביל הקטע. בכסף שבכל זאת תצליחו להוציא ממני – על שיחות ליעדים אחרים ועל מסלולי גלישה ועל דמי מנוי ועל שירותי תוכן קולי ועל השלמת שיחה ועל ספק תוכן חיצוני ועל שקר כלשהו – אני מאחלת לכם שתקנו תרופות. אה, וגם שייכנסו לכם כינים לאף ולא תדעו מאיפה להתחיל להתגרד.

ולעצמי: להחזיק מכשיר ששוויו אלפי שקלים בתא רשת צדדי של תיק גב כנראה לא היה אחד מהרעיונות הנבונים שלך, וזה שחברת פלאפון הייתה מגעילה אלייך בעת צרה לא פוטר אותך מאחריות לסאגה המייגעת הזו. אבל נו, מיידלע, שאלה יהיו הצרות שלך.


תגובות

אוי-א-ברוך — 3 תגובות

  1. :(

    לפחות יצא מזה פוסט משגע.

    אגב, אשמח לקבל עדכון לגבי מצבם של כל המצויינים בכתבה. בכל זאת, את רצינית את.

    • ובכן, קורל, בהתחשב במצב במשק ובחברת פלאפון בפרט, אני חושדת שמצבם של המצוינים בכתבה הוא "אוי-ויי-זמיר"…
      (ואני כבר מזמן ברמי לוי)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים